Romanya Aile Birleşimi

Romanya Aile Birleşimi

Romanya’da Aile Birleşimi, yabancı bir bireyin Romanya’da bulunan aile üyesiyle bir araya gelerek Romanya’da ikamet etme ve çalışma hakkını elde etmesini sağlayan bir süreçtir. Romanya’da aile birleşimi başvurusu yapmak isteyenler için izlenmesi gereken adımlar ve önemli detaylar vardır. Romanya Vatandaş her süreçte olduğu gibi Romanya Aile Birleşimi sürecinizde de her daim yanınızdadır!

Romanya Aile Birleşimi Vizesi

Romanya Aile Birleşimi Vizesi alabilmeniz için Romanya vatandaşı ile gerçek bir evliliğinizin olması gerekir. Romanya Aile Birleşimi Vizesi için Gerekli Olan Belgeleri linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Romanya Vatandaş şirketimiz tüm bu belgelerin temini, hazırlanışı, dosyalanışı, randevu alma, yetkililer ile iletişim, kişiye özel çözümleme, başvurunun takibi, gerektiği yerde sorunları çözme gibi tüm süreç yönetimini sizler için gerçekleştirir.

Romanya’da aile birleşimi süreci, başvuru yaptığınız yerin yönetimine ve yoğunluğa bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İlgili makamlarla iletişimde kalmak, doğru bilgileri sağlamak ve gerekli belgeleri tam ve eksiksiz sunmak, sürecin daha hızlı ve sorunsuz ilerlemesini sağlayacaktır.

Romanya’da aile birleşimi başvurusu yaparak, sevdiklerinizle bir arada olma ve Romanya’da yeni bir hayat kurma fırsatını elde edebilirsiniz. Bu süreçte Romanya Vatandaş ile çalışmak, başvurunuzun etkili bir şekilde yönetilmesine ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Romanya Aile Birleşimi Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Romanya Aile Birleşimi Vizesi uzun süreli D tipi vize türüne girmektedir. Uzun süreli Romanya Aile Birleşimi Vizesi için Romanya konsolosluklarına direkt olarak başvuru yapmak gerekir. Kısa süreli vizeleri almak uzun süreli vizeleri almaya göre daha kolaydır. 180 gün içerisinde tamamlanabilmektedir. Romanya Vatandaş şirketimiz tüm sürecinizi sizler için yönetir!

Romanya Aile Birleşimi Vizesi için gerekli olan tüm evrakları şirketimiz sizin için eksiksiz bir şekilde hazırlar ve dosyalar. Sonrasında ise randevunuzu almanızı sağlar. Randevu saatinden yarım saat öncesinde orada olmanız beklenir. Romanya Konsolosluğuna vize başvurusuna giderken evraklarınızı eksiksiz bir şekilde yanınıza alırsınız, size verilen formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak imzalarsınız.

Romanya Aile Birleşimi Başvurusu

Romanya Aile Birleşimi Vizesi söz konusu olduğunda dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri Romanya’da yaşayan vatandaş eşinizin veya akrabanızın ekonomik durumunun iyi olması ve yaşadığı alanının uygun olması çok önemlidir. Aynı zamanda kesinlikle evliliğinizin gerçek olduğunu ispatlanmalı ve eğer akrabaysanız akrabalık bağınızın ispatlanması gerekmektedir.

Başvuru

Avrupa'da Yeni Bir Kimlik Kazanın!

Sahip olabileceğiniz soruları yanıtlamaktan ve hizmetlerimizden hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Romanya vatandaşı olmanızın sağladığı avantajlar:

Başvuru Süreci Özet

1

Başvuru formunu eksizsiz şekilde doldurun.

2

Romanya vatandaşlık haklarınızı sorgulatalım.

3

Romanya vatandaşlığınızı almaya hak kazanın.

ÜCRETSİZ Danışmanlık Alın!
Romanya vatandaşlığı için uygun musunuz?